E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)
Rejestracja przez internet
Kreator CV

Nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

KOMUNIKAT  

O NABORZE WNIOSKÓW PRACODAWCÓW

O PRZYZNANIE ŚRODKÓW

KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO (KFS) 

NA SFINANSOWANIE KOSZTÓW KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO

 

Na podstawie §2 pkt. 2 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 117) Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.

Wnioski przyjmowane będą w sekretariacie (I piętro pok. 14), w dniach od 14.05.2018r. do 25.05.2018r., w godzinach od 8.00 do 15.00.

Nabór wniosków może być powtarzany do wyczerpania dostępnego w danym roku limitu środków KFS. Informacja o terminach naboru wniosków zostanie każdorazowo umieszczona na stronie internetowej www.puptomaszow.pl

Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie prawidłowo wypełnione wnioski zawierające wszystkie załączniki.  Wnioski złożone poza terminem i godziną naboru nie będą rozpatrywane.

Przy rozpatrywaniu wniosków urząd weźmie pod uwagę następujące elementy:

 1. zgodność dofinansowywanych działań z ustalonymi priorytetami wydatkowania KFS na dany rok;
 2. zgodność kompetencji nabywanych przez uczestników kształcenia ustawicznego
  z potrzebami lokalnego lub regionalnego rynku pracy;
 3. koszty usługi kształcenia ustawicznego wskazanej do sfinansowania ze środków KFS
  w porównaniu z kosztami podobnych usług dostępnych na rynku;
 4. posiadanie przez realizatora usługi kształcenia ustawicznego finansowanej ze środków KFS certyfikatów jakości oferowanych usług kształcenia ustawicznego;
 5. w przypadku kursów – posiadanie przez realizatora usługi kształcenia ustawicznego dokumentu, na podstawie którego prowadzi on pozaszkolne formy kształcenia ustawicznego;
 6. plany dotyczące dalszego zatrudnienia osób, które będą objęte kształceniem ustawicznym finansowanym ze środków KFS;
 7. możliwość sfinansowania ze środków KFS działań określonych we wniosku
  z uwzględnieniem limitów.

 

Zasady i możliwości finansowania działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków Funduszu Pracy w formie Krajowego Funduszu Szkoleniowego dostępne są na stronie internetowej urzędu.

Wniosek o dofinansowanie kosztów kształcenia wraz z załącznikami umieszczony jest  w zakładce dokumenty do pobrania.

 

Aktualność dodana przez: Admin (2018-05-08 13:55:32) , zredagowana przez: Admin (2018-05-08 13:56:48)
Data wydarzenia : 2018-05-14
Data publikacji : 2018-05-08

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puptomaszow.pl/wydarzenie/182/nabor-wnioskow-pracodawcow-o-przyznanie-srodkow-krajowego-funduszu-szkoleniowego-(kfs)