E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Informacja dotycząca naboru wniosków o przyznanie dotacji na podjęcie działalności gospodarczej
Rejestracja przez internet
Kreator CV

Informacja dotycząca naboru wniosków o przyznanie dotacji na podjęcie działalności gospodarczej

 

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim informuje, że obecnie prowadzony jest nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej jedynie w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tomaszowskim (III)” (PO WER).

W projekcie wsparcie przyznawane jest osobom poniżej 30 roku życia, z wykształceniem do poziomu szkoły ponadgimnazjalnej (bez wykształcenia policealnego i wyższego), które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu. W przypadku osób poniżej 25 roku życia pomoc udzielana jest w ciągu 4 miesięcy od rejestracji w Urzędzie.

 

Aktualność dodana przez: Admin (2018-02-20 12:15:58) , zredagowana przez: Admin (2018-03-05 11:41:06)
Data wydarzenia : 2018-02-20
Data publikacji : 2018-02-20

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puptomaszow.pl/wydarzenie/172/informacja-dotyczaca-naboru-wnioskow-o-przyznanie-dotacji-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej