E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Opłaty w związku z zatrudnieniem cudzoziemców
Rejestracja przez internet
Kreator CV

Opłaty w związku z zatrudnieniem cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim uprzejmie informuje, że w związku z rejestracją wniosków o wydanie zezwolenia/przedłużenia zezwolenia na pracę sezonową oraz oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi podmioty powierzające wykonywanie pracy cudzoziemcowi zobowiązane są do dokonania wpłaty 30 zł za każdego cudzoziemca, którego dotyczy składany wniosek/oświadczenie na poniżej wskazane konto:

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Getin Noble Bank S.A.

72 1560 0013 2000 1800 0000 0003

 

W tytule przelewu należy wpisać:

  • dotyczy wniosku o wydanie zezwolenia/przedłużenia zezwolenia na pracę sezonową oraz imię i nazwisko cudzoziemca, dla którego zezwolenie/przedłużenie zezwolenia ma być wydane

lub

  • dotyczy rejestracji oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi oraz imię i nazwisko cudzoziemca, dla którego oświadczenie ma być zarejestrowane.
Aktualność dodana przez: Admin (2018-01-03 15:19:47)
Data wydarzenia : 2018-01-03
Data publikacji : 2018-01-03

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puptomaszow.pl/wydarzenie/163/oplaty-w-zwiazku-z-zatrudnieniem-cudzoziemcow