E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Rejestracja przez internet
Kreator CV

Aktualności i wydarzenia

Kanał RSS: Wydarzenia
2017-08-03

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, Powiatowymi Urzędami Pracy i Międzynarodowymi Targami Łódzkimi organizują II edycję Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego w dniach 27-28 września 2017 roku w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4.

Informacja o organizowanych Targach znajduje się na stronie internetowej www.lodzkietargipracy.pl.

Szczegóły dotyczące warunków udziału w Targach można uzyskać pod nr tel. 42 639 90 53, 605 630 853, e-mail: k.berezinska@targi.lodz.pl.

2017-07-19

Wznowienie naboru wniosków

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie dokonywania z Funduszu Pracy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz przyznawania środków na podjęcie działalności gospodarczej Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim wznawia nabór wniosków. Wnioski dostępne są w zakładce "Dokumenty do pobrania"

2017-07-05

Wstrzymanie naboru wniosków

Powiatowy Urząd Pracy uprzejmie informuje, że w związku ze zmianami do ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy i uchyleniem aktów wykonawczych został wstrzymany nabór wniosków osób bezrobotnych o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz pracodawców na refundację kosztów wyposażenie/doposażenia stanowiska pracy. Nie będą również podpisywane umowy na podstawie wniosków już złożonych.  Informacja o wznowieniu naboru ww. wniosków zostanie niezwłocznie przekazana do publicznej wiadomości.

W załączeniu pismo Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

2017-06-29

Nabór wniosków na refundację kosztów zatrudnienia osób do 30 roku życia (art. 150f ustawy)

 

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim od dnia 03.07.2017 roku  ogłasza nabór wniosków na refundację kosztów poniesionych na wynagrodzenia i składki na ubezpieczenie społeczne dla skierowanych osób bezrobotnych do 30 roku życia (nowy instrument w ramach art. 150f)

  • Refundowane będą miejsca pracy dla bezrobotnych do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy,
  • Poziom refundacji – 1.950 zł  + skł. na ubezpieczenie społeczne.
  • Okres refundacji – 12 m-cy.
  • Okres zatrudnienia –  25 miesięcy.