Powrót do wersji kolorowej Zmień kolorystykę
Wybierz kolorystykę, która jest dla Ciebie najwyraźniejsza Żółte odnośniki
Biały tekst
Żółte, podkreślone odnośniki
Żółty tekst
Białe odnośniki
Żółty tekst
Anuluj

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Informacja dotycząca naboru wniosków o przyznanie dotacji na podjęcie działalności gospodarczej

 

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim informuje, że obecnie prowadzony jest nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej jedynie w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tomaszowskim (III)” (PO WER).

czytaj więcej

Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim w imieniu Organizatorów serdecznie zaprasza do udziału w Tomaszowskich Targach Pracy i Edukacji, które odbędą się 6 kwietnia 2018r. w godzinach 9:00-14:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tomaszowie Maz, ul. Legionów 47.

Uczestnicy Targów będą mieli dostęp do informacji niezbędnych do świadomego i rzetelnego wyboru dalszej drogi edukacji i rozwoju. 

czytaj więcej

Wstrzymanie naboru wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

 

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim uprzejmie informuje, że od 14.02.2018r. wstrzymany zostaje nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego

czytaj więcej

Informacja o naborze wniosków dla osób po 29 roku życia

logo

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim uprzejmie informuje o naborze wniosków w ramach projektu „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie tomaszowskim (IV)” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

czytaj więcej